Elektryczna warsztatowa prasa hydrauliczna 400T WP400HPRK
Dostępność: Cena na zapytanie: biuro@termixpily.pl
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
   Specyfikacja modelu WP400HPRK:
Model: WP400HPRK
Siła nacisku: 400 ton
Maks. ciśnienie 335 bar
Skok tłoka: 400mm
Pojemność zbiornika oleju: 100l
Prędkość bez obciążenia (bieg jałowy): 22mm/sec
Prędkość powrotu tłoka: 15mm/sec
Moc silnika: 25kW
Zasilanie: 3Ph/400V/50Hz
Prędkości pracy: 2
Szerokość robocza: 1400mm
Waga: ok. 2250kg
Średnica cylindra: 400mm
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)
szt.
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V