Młot udarowy, wyburzeniowy Zipper ZI-ABH1500D
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
799.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
  • Młot udarowy, wyburzeniowy o szczególnie wytrzymałej konstrukcji
  • Wyjątkowo wysoka udarność do 45 dżuli
  • Uchwyt sześciokątny 30 mm
  • Chłodzony olejem
  • W zestawie dłuto szpiczaste i dłuto proste
  • Solidna walizka metalowa
Cechy - Młot udarowy, wyburzeniowy Zipper ZI-ABH1500D
Moc silnika S1 1500 W
Napięcie 230 V / 50 Hz
Stopień ochrony II
Typ silnika IP20
Moc w dżulach 45
Poziom hałasu 95 dB (A)
Skok dłuta 21,343 m/s2
Waga brutto 22 kg
Wymiary opakowania 720 x 300 x 180 mm
EAN 9120039232669
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Produkty powiązane
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V
szt.
Kombinowana szlifierka taśmowa do rur i profili MBS 100x2000
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)