Okleiniarka ze wstępnym frezowaniem Holzmann KAM35SMART
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jednostronna okleiniarka ze wstępnym frezowaniem Holzmann KAM35SMART.
Cechy:
  • Dotykowy ekran
  • Jednostka frezowania wstępnego (podwójny obrót frezu lewo/prawo) z frezem ø80 mm; silnik 1,1 kW na jednostkę, prędkość obrotowa 12 000 obr/min
  • Zbiornik kleju z kontrolą grzania i bezpośrednim podawaniem kleju na elementy obrabiane
  • Piła poprzeczna do cięcia okleiny (jeden zespół dla przedniej i tylnej strony); silnik 0,37 kW; prędkość obrotowa 12 000 obr/min
  • Podwójna jednostka frezująca do frezowania nadmiaru krawędzi na obrabianym przedmiocie (góra/dół); silnik 0,35 kW na jednostkę; prędkość obrotowa 12 000 obr/min
  • Cyklina promieniowa (góra/dół)
  • Polerki (góra/dół); 0,18 kW na jednostkę; 1400 obr/min
  • Temperaturę klejenia można ustawić elektronicznie na wyświetlaczu dotykowym
  • Stół podporowy okleiny
Zakres dostawy:
  • 2x frezy (ø80xø20x55 mm)
  • 2x tarcze (ø104xø22x3)
  • 2x polerki (ø150 mm)
  • 2x cyklina promieniowa
  • 2x frezy do podwójnej jednostki frezującej
Cechy - Okleiniarka ze wstępnym frezowaniem Holzmann KAM35SMART
Moc silnika S1 6160 W
Napięcie 400 V / 50 Hz
Prędkość posuwu 8 m/min
Wysokość stołu 850 mm
Średnica króćca odciągowego ø100 mm
Wymiary 2790 x 1320 x 1380 mm
Min. długość obrabianego materiału 70 mm
Min. szerokość obrabianego materiału 80 mm
Min. grubość obrabianego materiału 12 mm
Maks. grubość obrabianego materiału 45 mm
Szerokość obrzeża 15 - 48 mm
Grubość obrzeża 0,4 - 3 mm
Ciśnienie powietrza 6 - 7 bar
Poziom ciśnienia akustycznego 78 dB(A)
Waga netto/brutto 640 / 710 kg
Wymiary wysyłki 645 x 2440 x 1285 mm
Kod EAN 9120058379611
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Kombinowana szlifierka taśmowa do rur i profili MBS 100x2000
szt.
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V