Piła formatowa FKS 400VF-3200 - piła główna i podcinak na osobnych silnikach
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.2
Producent: HOLZMANN
Kod produktu: FKS 400VF-3200
Opis
• prowadnice z prętami ze stali hartowanej,
• mocne oraz masywne wykonanie maszyny,
• bardzo stabilna konstrukcja ramowa zapewnia precyzyjną i wygodną pracę,
• wykonany z aluminium przesuwny stół formatowy z hartowanymi, stalowymi prowadnicami,
• dodatkowo podcinak z własnym silnikiem,
• centralnie umieszczony panel obsługi z przodu maszyny,
• maszyna wyposażona jest w smarowanie centralne,
• elektrycznie odchylana (0°-45°) i regulowana pod względem wysokości tarcza piły,
• cyfrowy wskaźnik kątów, do odczytywania odchylenia tarczy piły,
• seryjnie wyposażona w trzy prędkości cięcia piły głównej 3000/4000/5500 obr/min,
• wyposażona we wspornik do łatwego mocowania elementów,
• wyjątkowo szeroki stół przesuwny 405mm,
• mocny i ściągany ogranicznik teleskopowy z dwoma odchylanymi ogranicznikami,
• stabilny ogranicznik równoległy z dostrajaniem,
• max szerokość cięcia przy ograniczniku równoległym wynosi 1350mm,
• duża waga własna umożliwia precyzyjne obrabiania ciężkich elementów,
• piła formatowa FKS 400VF-3200 jest wyposażona w silnik S1 do pracy ciągłej
Zakres dostawy:
  • tarcze
  • podcinak
  • przymiar wzdłużny
  • przymiar do cięć ukośnych
Wyposażenie opcjonalne:
  • tarcze
  • odciąg trocin
Cechy - Piła formatowa FKS 400VF-3200 - piła główna i podcinak na osobnych silnikach
Max średnica tarczy piły 400 mm
Liczba obrotów piły głównej 3000/4000/ 5500 obr./min
Podcinak fi/Otwór 120 mm/22 mm
Liczba obrotów podcinaka 9000 obr./min
Max wysokość cięcia 90°/45° 120 / 75 mm
Max długość podcinania 3200 mm
Max szerokość cięcia przy ograniczniku równoległym 1350 mm
Wysokość stołu 880 mm
Stół roboczy 1000 x 700 mm
Przedłużenie stołu 700 x 700 mm, 700 x 800 mm
Przesuwny stół formatowy 3200 x 405 mm
Przyłącze odciągu 100 mm
Moc silnika S1 5,5 kW
Moc silnika S6 7,7 kW
Moc silnika podcinaka S1 0,75 kW
Moc silnika podcinaka S6 1,05 kW
Napięcie zasilania 400 V
Waga 800 kg
Filmik o maszynie:
https://www.youtube.com/watch?v=mlFNojrNYKs&list=UUAAYKZ6np_MZAgpbzXLnaXg&index=28
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (1)
18 lipca 2016
Bardzo dobry produkt Solidnie wykonany Działa bez problemów Polecam
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)
szt.
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V