Piła formatowa ze stołem przesuwnym Holzmann TS315F1600
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
  • tarcza z regulacją wysokości i kąta
  • płynnie działający, aluminiowy stół przesuwny o długości 1600 mm z rolką nośną na wysięgniku
  • tarcza o średnicy 315 mm umożliwia wysokość cięcia do 100 mm
  • solidna i precyzyjnie prowadzony ogranicznik równoległy
  • mocny, żeliwny stół, zapewniający długą żywotność
  • przedłużenie i poszerzenie stołu
Zakres dostawy:
  • piła tarczowa z węglików spiekanych Ø315 mm
  • wysięgnik
  • przedłużenie stołu
  • poszerzenie stołu
  • ogranicznik równoległy
  • ogranicznik poprzeczny
  • stopka do przycinania
  • docisk
  • 2 x popychacz
Cechy - Piła formatowa ze stołem przesuwnym Holzmann TS315F1600
Moc silnika S1 2800 W
Napięcie 400 V / 50 Hz
Moc silnika S6 3920 W
Wymiary stołu 800 x 365 mm
Wysokość stołu 850 mm
Przedłużenie stołu 350 x 365 mm
Poszerzenie stołu 800 x 540 mm
Stół przesuwny, formatowy 238 x 1600 mm
Króciec odciągowy 100 mm
Wymiary 3000 x 3200 x 1200 mm
Maks. wysokość cięcia pod kątem 90° 100 mm
Maks. wysokość cięcia pod kątem 45° 70 mm
Maks. długość przycinania 1400 mm
Tarcza (/ otwór) 315 (/30) mm
Obroty tarczy 4000 obr. / min.
Poziom mocy akustycznej 103 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego 89,5 dB(A)
Waga brutto 187 kg
Wymiary paczki 750 x 855 x 945 mm
Kod EAN 9120058378287
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Kombinowana szlifierka taśmowa do rur i profili MBS 100x2000
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V
szt.
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)