Piła taśmowa ZIPPER ZI-BAS205
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
599.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
  • Sprawdzona i bezpieczna konstrukcja maszyny
  • Wydajny silnik o mocy 250W
  • Uchylny stół piły do cięć ukośnych wraz z prowadnicą wzdłużną
  • Max. szerokość cięcia 195 mm
W zakresie dostawy:
  • popychacz
  • brzeszczot
Cechy - Piła taśmowa ZIPPER ZI-BAS205
  • Moc silnika S1 250W S2(15min)
  • Napięcie zasilania 230V / 50Hz
  • Wymiary stołu 302 x 304 mm
  • Wysokość stołu 268,5 mm
  • Max. wysokość cięcia 90° 80 mm
  • Max. wysokość cięcia 45° 45 mm
  • Brzeszczot 1400 mm
  • Prędkość taśmy 950 m/min
  • Średnica koła pasowego 205 mm
  • Szerokość taśmy 3,5-12 mm
  • Poziom mocy akustycznej 93,6 dB (A)
  • Poziom ciśnienia akustycznego 82,6 dB (A)
  • Waga brutto 18.30 kg
  • Waga netto 16.90 kg
  • Szerokość opakowania w mm 300 mm
  • Długość opakowania w mm 727 mm
  • Wysokość opakowania w mm 390 mm
  • Kod EAN 9120039233529
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)
szt.
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V