Podkaszarka akumulatorowa ZIPPER ZI-MOS40V-AKKU
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
850.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ZIPPER
Kod produktu: ZI-MOS40V-AKKU
Opis
Cechy:
  • aż do 3x bardziej cicha, niż urządzenia napędzane benzyną
  • wydajna praca - bez ograniczeń dzięki braku kabla
  • ergonomiczna konstrukcja urządzenia dla wygodnej pracy
Cechy - Podkaszarka akumulatorowa ZIPPER ZI-MOS40V-AKKU
Moc silnika S1 200 W
Prędkość obrotowa silnika 6600 obr/min
Napięcie akumulatora 40 V DC
Pojemność akumulatora 2 Ah
Czas pracy ~30 min
Czas ładowania ~60 min
Szerokość cięcia 305 mm
Prędkość obrotowa 8000 obr/min
Grubość żyłki 1,6 mm
Waga netto/brutto 6 / 7,5 kg
Wymiary wysyłki (szer. x dł. x wys.) 520 x 710 x 325 mm
Kod EAN 9120039232348
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300 / 2480 400V (FM 300)
szt.
Kombinowana szlifierka taśmowa do rur i profili MBS 100x2000
szt.
Strugarko grubościówka TERMIX C2-310Q
Odciąg do trocin wyciąg wiórów TERMIX FM300S / 3880 400V